Kapela Martin Láska band

O nás

Rádi Vám zahrajeme na Vaší svatbě, na plese, na oslavě a dalších akcích, kterých odehrajeme cca 100 do roka. Na svatbách hráváme od 14 let a hlavně hrajeme s radostí! 

Zpíváme všichni, tudíž zpíváme trojhlasně i čtyřhlasně. A jelikož každý z nás hraje na více hudebních nástrojů, dokážeme hrát i bez ozvučení mezi Vámi a zahrát repertoár, který ostatní kapely nezahrají.

Vlastníme výkonnou světelnou i zvukovou aparaturu, kterou přizpůsobíme danému místu, od velkých kulturních sálů, až  po malou hospůdku. Tudíž se o nic nemusíte starat. Využíváme i bezdrátové systémy, které Vám v průběhu celého večera můžeme půjčit na mluvené slovo. 

Upřednostňujeme přímý kontakt s lidmi, takže kytarová sóla hraje kytarista přímo mezi publikem, pro navození té správné atmosféry a zpestření celé akce.

Máme široký repertoár, přes lidovky, Karla Gotta, ABBU, Michala Davida, Beatles, až po Marka Ztraceného, Michala Hrůzu, Tomáše Kluse, Green Day apod. Nejsme muzikanti, kteří berou hudbu jako rutinu, ačkoli hráváme každé víkendy, do každé akce dáváme maximum, protože nás to baví.